شرایط و ضوابط

تعهدات و وظایفی که در زیر می‌آید شامل سياست استفاده از وب‌سایت است که با توجه به قوانین و دستورالعمل‌های ایمنی استفاده از سایت‌ها تدوین شده است. بنابراین، لطفا آن را با دقت بخوانید و سياست حفظ حریم خصوصی را رعایت کنید، زیرا دانستن این نکته ضروری و مهم است که شما تنها مطابق با شروط کارکرد، و تنها برای اهداف قانونی و سنجیده می‌توانید از این وب‌سایت استفاده کنید.
ورود شما به سایت، به منزله تایید همه آن چیزهایی است که در بخش «شرایط و ضوابط» و «سياست حفظ حریم خصوصی» بیان شده‌است. پس چنانچه با هر یک از آنها موافق نیستید، لازم است فورا سایت را ترک کنید.
- هر گونه بازدید یا جستجوی سایت، می‌تواند مغایر با قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های داخلی امارات متحده عربی و تمامی حوزه‌های قضایی مرتبط با آن باشد.
- هر گونه استفاده غیرقانونی و متقلبانه از این وب‌سایت، و هر استفاده‌ای که دربردارنده نیت و نتیجه غیرقانونی و متقلبانه باشد، غیر مجاز است.
- هرگونه پخش، انتقال، اشاعه، یا به هر روش دیگری در دسترس قرار دادن محتوای این وب‌سایت غیر مجاز است. برای مثال (اما نه محدود به این مثال‎‌ها): دارای محتوای آسیب زننده، تهدیدکننده، مغایر با اخلاق عرف، مخل، ناپسند، توهین‌آمیز، توأم با نفرت‌پراکنی، تبعیض نژادی یا قومی و یا از بسیاری جهات دیگر غیرقانونی باشند.
-  به کاربردن عمدی هرگونه برنامه، روش یا ابزارهای الکترونیکی به منظور مداخله، یا تلاش برای مداخله دستی یا الکترونیکی در روند کار یا عملکرد سایت غیرمجاز است.
- اخذ، (یا تلاش برای اخذ) ناموجه اجازه ورود به وب‌سایت، و ایجاد اختلال، آسیب یا پارازیت در این موارد غیرمجاز است:
١) همه بخش‌های وب‌سایت.
٢) هر دستگاه یا شبکه‌ای که وب‌سایت بر روی آن ذخیره‌سازی شده است.
٣) هر برنامه الکترونیکی که در متن وب‌سایت مورد استفاده قرار می‌گیرد.
٤) هر دستگاه یا شبکه‌ای که متعلق به شخص ثالث است یا شخص ثالث از آن استفاده می‌کند.
- حمله به وب‌سایت از راه حمله  محروم‌سازی از سرویس یا منع سرویس توزیع شده یا حمله بندآوری خدمات، غیرمجاز است.
- استفاده از وب‌سایت به گونه‌ای که موجب نقض حقوق وب‌سایت، یا نقض حوق شخص ثالث شود، غیرمجاز است.
- ایجاد تحریف، تغییر یا اختلال در آرایش اولیه و ساختمان وب‌سایت، یا دیگر بخش‌های پیاده‌سازی شده وب‌سایت، غیرمجاز است.
- در پیش گرفتن هر رویه‌ای که مسئولیتی غیرمنطقی یا نامتناسب زیادی بر وب‌سایت و ساختار آن تحمیل می‌کند، غیرمجاز است.
- کپی و اقتباس مجدد از تصاویر، همچنین کپی و فروش مجدد هر بخشی از وب‌سایت مجاز نیست، مگر در مواردی که در قسمت مربوط به شرایط و ضوابط به طور روشن ذکر شده است.
- هر گونه تخلف در رعایت تعهدات ذکر شده در بالا، طبق قوانین قابل اجرا در سطح جهانی، جرم محسوب می‌شود. بنابراین در صورت ارتکاب هرگونه تخلف به مسئولان مجری قانون مربوطه اطلاع داده خواهد شد، و برای آشکارسازی هویت فرد متخلف، همکاری لازم را با مسئولان مربوطه به عمل آورده و کلیه اقدامات لازم را جهت اجرای دقیق قوانین انجام خواهیم داد.
- بدون داشتن رضایت کتبی از سوی ما، هرگونه پیوند به صفحه اصلی و سایر بخش‌های وب‌سایتمان، غیرمجاز است.
- تمام اشخاصی که از طریق حساب اینترنتی خصوصی خود در سایت تردد می‌کنند، با شرایط ذکر شده آشنایی داشته و از آن‌پیروی می‌کنند. شما  موظف هستید اقدامات لازم را برای دسترسی به سایت انجام داده  و اطمینان پیدا کنید همه افرادی که از شبکه خصوصی شما برای پیوند با وب‌سایت استفاده می‌کنند، از درایت کافی برخوردار هستند و شما را در انجام مسئولیت‌ها و تعهداتتان تنها نمی‌گدارند.
حقوق مالکیت معنوی:
همه علایم تجاری، اجازه چاپ، حق مالکیت پایگاه داده‌ها، و سایر حقوق مالکیت معنوی (حقوق پروتوکل اینترنت) بدین ترتیب:
الف) مطالب منتشر شده در سایت
ب) طراحی، سازماندهی و برنامه‌ریزی وب‌سایت
ج) همه نرم‌افزارهای پایه‌ای و مهم، برای بارگیری در داخل خود سایت در دسترس هستند. این برنامه‌ها متعلق به ما، و یا پروانه‌دهندگان ما هستند و براساس شروط به‌کارگیری، سهام یا حق مالکیت به شما تعلق نمی‌گیرد.
- به‌جز مواردی که در بخش شروط به‌کارگیری، و به‌ویژه در بخش مربوط به سایت به روشنی بیان شده است، بدون داشتن رضایت‌نامه کتبی از ما، مجاز به انجام موارد زیر نیستید:
١) کپی، تکثیر، اصلاح، تغییر، انتشار، پخش، توزیع, نمایش، تبلیغات، فروش، ارسال و انتقال هرگونه داده یا اطلاعاتی، به هر شکل و از هر راهی، از هرکدام از ماده‌ها و نرم‌افزارهای موجود در وب‌سایت، همچنین استفاده از داده‌ها و مواد، صرف‌نظر از اینکه کامل باشد یا ناقص، برای تولید کارهای ترکیبی دیگر، غیرمجاز است.  
٢) از همه مطالب موجود در سایت برای اهداف تجاری استفاده کنید.
٣) با بارگیری یا ذخیره سازی هر محتوایی به شکلی سازمان‌یافته ، یک پایگاه داده الکترونیکی یا دستی منظم ایجاد کنید.
٤) نسخه‌های کاغذ یا نسخه‌های دیجیتالی هر ماده‌ای را که چاپ یا بارگیری کرده‌اید به هیچ وجه اصلاح نکنید. شما مجاز نیستید از متن تصاویر، تصاویر، کلیپ‌های صوتی و شنیداری، طرح‌های گرافیکی، به شکل جدا از متن پیوست به آنها استفاده کنید.
٥) هر نسخه‌ای از محتوای کپی‌شده اعلامیه‌های مجوز چاپ و علایم تجاری (صرف‌نظر از اینکه تحت مالکیت ما باشد یا پروانه‌دهنده‌ها و سهامدارانمان) را براساس شروط کارکردشان، حذف کنید.
٦) پخش، ارائه یا کپی کردن مطالب وب‌سایت به نفع هر شخص ثالثی، به عنوان مثال از راه ذخیره‌سازی موقت مطالب در سایت، به منظور در دسترس شخص ثالث قرار دادن آنها، یا کپی کردن مطالب وب‌سایت در وب‌سایتی دیگر، غیرمجاز است.
٧) دخالت و دستکاری در تنظیمات و ویژگی‌های ایمنی سایت، یا ممانعت از ورود دیگران به سایت، یا از بین بردن اطلاعات موجود در سایت، غیر مجاز است.
٨) می‌توانیدمحتوای وب‌سایت را روی هارد دیسک کامپیوتر خود مشاهده، کپی یا بارگیری کنید. همچنین می‌توانید هر بخشی از آن را چاپ، و پخش کنید، فقط به این شرط که:
الف) از این محتواها را تنها برای افزایش اطلاعات استفاده کنید.
ب) از این محتواها تنها برای اهداف غیرتجاری، و مخصوصا مجاز استفاده کنید.
ج) مطالب موجود در وب‌سایت را، چه منتشر شده و چه الکترونیکی، در مشاغل دیگری ادغام نکنید (صرف‌نظر از اینکه این موضوع به نفع شما باشد یا به نفع شخص ثالث).
د) هرگونه تولید محتوای مجدد از مطلبی در وب‌سایت یا بخشی از آن، باید با ضمیمه کردن آگهی اجازه نشر و علایم تجاری‌اش باشد.
اطلاعات جمع‌آوری شده:
سایت اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی را که مستقیما خود کاربر هنگام ارتباط با ما در اختیارمان قرار می‌دهد، و همچنین اطلاعاتی را که سایت به طور خودکار از مرورگر یا سیستم مشخصی که کاربر از آن استفاده می‌کند گرد‌آوری می‌شود، دریافت می‌کند. اطلاعات مربوط به عملکرد و الگوهای مرور کاربران به‌طور خودکار جمع‌آوری و در دسترس ما قرار می‌گیرد. این اطلاعات درک ما از کاربران و تنظیمات ترجیحی آنان را بهبود می‌دهد. حتی ممکن است به ما در بررسی عملکرد سایت و ویرایش مستقیم آن، همچنین تبلیغات و فرصت‌های تجاری آن کمک کند.
 
کوکی‌ها:
لازم است بدانید که، ممکن است داده‌ها و اطلاعات شما، به طور خودکار در قالب  پرونده‌های متنی (کوکی‌ها) گردآوری شوند. کوکی‌ها پرونده‌های متنی کوچکی هستند برای شناسایی و ذخیره‌ی داده‌های اساسیی را که به صورت پی‌درپی استفاده می‌شوند. کوکی‌ها در بهبودبخشی سایت، تمرکز بر تبلیغات و ارزیابی کارایی شیوه تبلیغاتمان کمک می‌کنند. کوکی‌ها برا دستیابی به الگوی رفتار و گردآوری داده‌های کلان مورد استفاده قرار می‌گیرند.
کوکی‌ها از طریق وب‌سایت برای اشخاص سوم قابل دسترس است. کوکی‌ها هدف‌های گوناگونی را دنبال می‌کنند. برای مثال: ارائه خدمات تبلیغاتی در وب‌سایت و پیگیری این که آیا کاربران روی این تبلیغات کلیک کرده‌اند یا نه. کنترل‌کننده تعداد دفعات نمایش یک تبلیغ مشخص، شمارش تعداد کاربران و بازدیدکنندگان ناشناس و ....
از اطلاعات کاربری خود محافظت کنید:
ما به استانداردهای صنعت آگاهیم و به منظور محافظت از اطلاعات کاربران در برابر هک یا  سواستفاده غیرقانونی، تا حد ممکن از برنامه‌های امنیتی استفاده می‌کنیم. اما متاسفانه، روند جابجایی داده‌ها از طریق اینترنت نمی‌تواند کاملا تضمین‌شده باشد.
 اگرچه ما خود را موظف به محافظت از اطلاعات کاربری شما می‌دانیم، اما نمی‌توانیم امنیت روند انتقال اطلاعات کاربری شما به سایت را تضمین کنیم. مسئولیت کامل تمام داده‌های ارسالی، شامل اطلاعات کاربری شما، و همچنین استفاد‌تان از سایت، همیشه با شما خواهد بود.
انتقال بین‌المللی داده‌های شخصی:
گردآوری و انتقال داده‌های شخصی معمولا تنها محدود به یک کشور واحد نیست. لازم است بدانید که، به صرف کارکردن با سایت ما، سایت‌های دیگر شرکایمان، و هر سایتی که به گونه‌ای در پیوند با ما است، داده‌های شخصی شما قابل پردازش و انتقال به سایر کشورها بوده و شما با انتقال و پردازش داده‌هایتان از این طریق موافقت کرده‌اید.
 
تغییرات در سياست حفظ حریم خصوصی:
در هر زمانی احتمال تغییر، افزایش یا حذف شروط خدمات یا بخش‌هایی از آن وجود دارد. این تغییر، افزایش، یا حذف‌ها به محض انتشار، در سایت قابل مشاهده خواهد بود. مسئولیت بررسی دوره‌ای سایت، به منظور آگاهی از اعمال هرگونه اصلاح یا تغییری در شروط کارکردی با خود کاربر است. 
پس از ابلاغ هر تعدیل، افزایش یا حذفی، ادامه‌دادنتان به استفاده از وب‌سایت، به منزله پذیرش همه تغییرها خواهد بود. و چنانچه با شرایط تغییریافته موافق نباشید، اجازه ورود به سایت و استفاده از آن را ندارید. بنابراین لازم است فورا استفاده این سایت را متوقف کنید.
مسئولیت سایت:
همه بیانه‌ها، شروط، ضمانت‌ها، مفاد، تعهدات و دستوراتی که آشکارا در متن شروط استفاده ذکر نشده‌اند، کاملا از لحاظ قانونی مستثنی هستند.
در پایان- شما موافقت می‌کنید که کلیه خطرات عدم رعایت سياست ‌استفاده از سایت و اطلاعات موجود در آن را بپذیرید، و مسئولیت کامل و ریسک تلفات ناشی از آن را برعهده می‌گیرید.

نرم افزار را دانلود یا به ‌روزرسانی کنید